SIKÇA SORULAN SORULAR

Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği Var mı?

Kredi veya Banka Kartı ile Website / Uygulama üzerinden Online ödeme seçeneğimiz mevcuttur. Tek çekim ve Taksit imkanı sunulmaktadır.

Banka Havalesi İle Ödeme Seçeneği Var mı?

Banka Havalesi ile ödeme seçeneğimiz mevcuttur. QNB Finansbank hesabımızı kullanabilirsiniz.

Kiralama Şart ve Koşullarınız Nelerdir?

Şartlar, Koşullar, İşlem Güvenliği ve Risk Politikamız için TIKLAYINIZ.

Ürünleri Kendim Gelip Alabilir miyim?

Teslimatlar sadece Kargo Firmaları ile yapılmaktadır.

Telefonla Arayarak Sipariş Verebilir miyim?

Çağrı merkezimiz; website / uygulama kullanımı yardımı ve diğer teknik destek işlemleri için hizmet verilmektedir.

Ürünler Ne Kadar Sürede Gelir?

Siparişiniz sonrası tüm hazırlık aşamaları anında başlamaktadır. Türkiye’nin tüm bölgelerine normal şartlarda 3 gün içinde teslimat yapılmaktadır. Kargo Firmalarının operasyonel nedenlere bağlı olarak teslimat sürelerinde değişiklik olabilir.

Neden Sizden Hizmet Almalıyım?

KonsolMatik’in kuruluş amacı öncelikli olarak oyun konsolları kiralama süreçlerinin profesyonel ve kurumsal olarak yönetilmesi / idare edilmesini sağlamaktır. Ayrıca KonsolMatik üzerinden alacağınız hizmetlerde, hizmetin kalite takibi, kullanıcı haklarınızın korunması, ödeme / işlem güvenliği gibi diğer kişisel bilgi ve belgelerinizin de korunması / güvence altına alınması sağlanmaktadır.

Bilgilerim, Evraklarım, Ödemem Güvende mi?

Ödeme, depozito gibi işlemleriniz ve ayrıca sistemde oluşturduğunuz dijital bilgi ve belgeleriniz, KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) kapsamında KonsolMatik koruması ve güvencesi altındadır. Tüm veriler Türkiye lokasyon sunucularımızda yüksek güvenlik önlemleri ile saklanmaktadır. Ayrıca web, uygulama, telefon vb kanallar üzerinden yapacağınız tüm işlemler Tüm dünyada standart olarak kullanılan SSL güvenlik protokolleri ile şifrelenmektedir. SSL güvenlik doğrulamasını tarayıcınızın adres çubuğundan inceleyebilirsiniz.

Kredi Kartım Güvende mi?

Website veya uygulamalarımız üzerinden yaptığınız tüm işlemler SSL güvenlik protokolleri ile şifreli olarak gerçekleşmektedir. Kredi-Banka kartı ile ödeme yaptığınız anda girdiğiniz tüm bilgiler internet tarayıcınız ve banka sistemleri arasında şifrelenerek korunmaktadır. Kart bilgileriniz KonsolMatik ve Banka personelleri dahil hiç bir kimse tarafından görüntülenemez, kaydedilemez. Ancak işlem yaptığınız bilgisayar ve telefon güvenliğinizi Antivirus ve benzeri güvenlik yazılımları ile sizin sağlamanız gerekmektedir.

Hangi Bölgelerde Hizmet Veriliyor?

Türkiye genelinde hizmet verilmekte olup, yaklaşık 3000 nokta ve konuma teslimat yapılmaktadır.

Süre Uzatma İşlemi Yapabilirmiyim?

Kiralama süresi standart olarak 7-15 ve 30 gündür.

Süre Uzatma işlemlerinde iade gününden 1 gün önce firmamıza bilgi verilmeli ve uzatma süresi ücreti sadece Banka Havalesi veya Kredi/Banka Kartı ile Online ödeme yöntemi ile yapılmalıdır.