SIKÇA SORULAN SORULAR

Kapıda Ödeme Seçeneği Var mı?

Kapıda sadece nakit olarak Ödeme seçeneğimiz mevcuttur.

Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği Var mı?

Kredi veya Banka Kartı ile Website / Uygulama üzerinden Online ödeme seçeneğimiz mevcuttur. Tek çekim ve Taksit imkanı sunulmaktadır.

Banka Havalesi İle Ödeme Seçeneği Var mı?

Banka Havalesi ile ödeme seçeneğimiz mevcuttur. QNB Finansbank hesabımızı kullanabilirsiniz.

Kiralama Şart ve Koşullarınız Nelerdir?

İşlem Güvenliği ve Risk Politikamız için TIKLAYINIZ.

Eve / İş Yerine Servisiniz Var mı?

Bulunduğunuz konuma kurye servisi hizmetimiz mevcuttur.

Ürünleri Kendim Gelip Alabilir miyim?

Şube veya Mağazalarımızdan teslimatımız yoktur.

Telefonla Arayarak Sipariş Verebilir miyim?

Telefon görüşmelerinde website / uygulama kullanım yardımı ve diğer işlemler için destek verilmektedir. Oyun Konsolu Kiralama işlemlerinde çok fazla detay ve seçenek bulunduğu için websitemiz veya mobil uygulamalarımızdan rezervasyonlarınızı ve siparişlerinizi kendinize göre özelleştirerek sizin yapmanız gerekmektedir. Ayrıca dijital sistemlerimiz, aldığınız hizmetlerin kayıtlarını, destek taleplerinizi, konum ve adres bilgilerinizi, sistemdeki çeşitli promosyon ve kampanyaları, kazandığınız puan ve indirimlerinizi takip etmeniz için de büyük kolaylık sağlayacaktır.

Aldığım Hizmet veya Ürün Ne Kadar Sürede Gelir?

Siparişiniz sonrası tüm hazırlık aşamaları anında başlamaktadır. Standart olarak maximum 3 saat içinde hizmetinizin / ürünlerinizin elinizde olması gerekir. Bu süre konum trafik yoğunluğuna ve benzeri operasyonel nedenlenden dolayı değişebilir.

Neden Sizden Hizmet Almalıyım?

KonsolMatik’in kuruluş amacı öncelikli olarak oyun konsolları kiralama süreçlerinin profesyonel ve kurumsal olarak yönetilmesi / idare edilmesini sağlamaktır. Ayrıca playstationkiralama.com.tr üzerinden alacağınız hizmetlerde, hizmetin kalite takibi, kullanıcı haklarınızın korunması, ödeme / işlem güvenliği gibi kişisel bilgi ve belgelerinizin korunması / güvence altına alınmasını da sağlamaktadır.

Bilgilerim, Evraklarım, Ödemem Güvende mi?

Ödeme, Senet, Depozito gibi işlemleriniz ve ayrıca sistemde oluşturduğunuz dijital bilgi ve belgeleriniz, kuryemiz tarafından alınan bilgi ve belgeler KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) kapsamında playstationkiralama.com.tr koruması ve güvencesi altındadır. Dijital verileriniz Türkiye lokasyon sunucularımızda yüksek güvenlik önlemleri ile saklanmaktadır. Ayrıca web, uygulama, telefon vb kanallar üzerinden yapacağınız tüm işlemler Tüm dünyada standart olarak kullanılan SSL güvenlik protokolleri ile şifrelenmektedir. SSL güvenlik doğrulamasını tarayıcınızın adres çubuğundan inceleyebilirsiniz.

Kredi Kartım Güvende mi?

Website veya uygulamalarımız üzerinden yaptığınız tüm işlemler SSL güvenlik protokolleri ile şifreli olarak gerçekleşmektedir. Kredi kartı ile ödeme yaptığınız anda girdiğiniz tüm bilgiler internet tarayıcınız ve banka sistemleri arasında şifrelenerek korunmaktadır. Kart bilgileriniz KonsolMatik ve Banka personelleri dahil hiç bir kimse tarafından görüntülenemez. Ancak bilgisayar ve telefon güvenliğinizi Antivirus ve benzeri güvenlik yazılımları ile sizin sağlamanız gerekmektedir.

Hangi Bölgelerde Hizmet Veriliyor?

Bir çok büyük şehir ve ilçelerde aktif olarak hizmet verilmektedir. Ayrıca firmamız ülke geneli tüm şehirlerde yaklaşık 1500 konumda hizmet verebilmek için çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir.

Rezervasyon ve Siparişi İptal Edebilirmiyim?

Rezervasyon sonrası İptal Hakkınız 1 Yıl İçinde Toplamda 3 keredir. Bu sayıyı aşmanız durumunda işlemlerinizde kasıt aranarak, bilgileriniz kara listeye alınır. Firmamızdan veya firmamıza bağlı üye iş yerlerinden hizmet verilmez.

Kiralama Sözleşmesi Nedir?

Kiralama sözleşmesi, aldığınız hizmetin / ekipmanların nasıl ve ne şekilde alındığını / teslim edildiğini yazan resmi bir sözleşmedir. Bu sözleşme hem sizi hemde firmayı çeşitli anlaşmazlık ve uyuşmazlıklara karşı hukuksal olarak koruyan ıslak imzalı resmi belgedir.

Uzun Süreli Kiralama Yapabilirmiyim?

30 gün üzeri veya daha uzun süreli rezervasyonlarınız da özel fiyat çalışması yapılmaktadır. Çeşitli organizasyonlarınız veya etkinlikleriniz için yine kurumsal olarak hizmet verilmektedir. Lütfen çağrı merkezimizden destek alınız.