İŞLEM GÜVENLİĞİ VE RİSK POLİTİKAMIZ

ÖNCELİKLE PLATFORMUMUZ ÜLKE GENELİ HİZMET VEREN KURUMSAL BİR FİRMA OLUP, İSTENİLEN TÜM BELGE VE BİLGİLER K.V.K.K (6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ile özel hayatın gizliliği ve kişilerin temel hak ve özgürlüklerinin korunması ilkesine uygun olarak işlenmesi ve mevzuata uygun olarak saklanması gerekmektedir.) KANUNU KAPSAMINDA KONSOLMATİK GÜVENCESİ VE KORUMASI ALTINDADIR. FİRMAMIZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN Hakkımızda ve İletişim SAYFALARIMIZI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

KİRALAMA SÜRECİNDE İSTENİLEN BİLGİ VE BELGELER ÇALINMA VE HIRSIZLIKLA MÜCADELE KAPSAMINDA TALEP EDİLMEKTEDİR.

 • Teslimat ve İade sadece kurye servisi ile yapılmaktadır.
 • Süre Uzatma işlemlerinde iade saatinden en az 6 saat öncesinden firmamıza bilgi verilmeli ve uzatma süresi ücreti sadece Banka Havalesi veya Kredi/Banka Kartı ile Online ödeme yöntemi ile yapılmalıdır.
 • Günlük kiralık daire, otel vb. yerlere sadece Depozitolu işlem yapılmaktadır.

A-Belgeli İşlem

Aşağıda belirtilen belgelerinizin E-Devlet ekran görüntüsünü alarak Rezervasyon Sayfamızdaki Belge Yükleme Alanından yüklemeniz gerekmektedir.

 1. Kimlik Görseli (Ön/Arka) (Örnek Görsel İçin Tıklayınız.)
 2. Güncel ikametgah veya Güncel Tarihli Elektrik, Doğalgaz, İnternet vb. Fatura Görseli. (Örnek Görsel İçin Tıklayınız.)
 3. Adli Sicil Kaydı Görseli. (Örnek Görsel İçin Tıklayınız.)
 4. İcra Dosyası Sorgulama Ekran Görüntüsü. (Örnek Görsel İçin Tıklayınız.)

Belgelerinde olumsuzluk bulunan müşterilerimizin B-Depozitolu İşlem seçeneğimizi kullanmalarını rica ederiz.

Belgeleriniz sistem hesabınızda güvenle saklanmaktadır. Bir sonraki işlemleriniz için yeniden belge yüklemeniz gerekmez. Yaklaşık 1 yıllık periyotlarla yeni tarihli belge güncellemesi yapabilirsiniz.

B-Depozitolu İşlem

 • Yukarıdaki A-Belgeli İşlem koşullarını sağlayamayan müşterilerimiz Depozito (Güvence Bedeli) ödemeli işlem yapabilir. Depozito Tutarları (PS3=1.500 TL) – (PS4=3.000 TL) – (PS5=10.000 TL) Sorunsuz cihaz iadeniz de Depozito tutarı firmamız garantisi ve güvencesi ile tekrar size iade edilir.
 • Depozito ödemesi Kapıda Nakit, Havale/EFT veya Kredi/Banka Kartı ile Online olarak yapılabilir.

Depozito / İptal / İade Şart ve Koşullarımız

 • Rezervasyon sonrası İptal Hakkınız 1 Yıl İçinde Toplamda 3 kezdir. 1 yıl içinde bu sayıyı aşmanız durumunda bilgileriniz kara listeye alınarak firmamızdan veya firmamıza bağlı üye iş yerlerimizden tekrar hizmet verilmez.
 • Rezervasyon Ödemesi Banka Kartı ile Online olarak yapıldı ise iptal / iade işlemleri (Bankanıza bağlı olarak) ortalama 15-20 iş günü içerisinde hesabınıza / kartınıza yansır.
 • Rezervasyon Ödemesi Kredi Kartı ile Online olarak yapıldı ise iptal / iade işlemleri (Bankanıza bağlı olarak) ortalama 3-5 iş günü içerisinde hesabınıza / kartınıza yansır.
 • Rezervasyon Ödemesi Kapıda Nakit veya Havale/EFT olarak yapıldı ise iptal / iade işlemleri aynı gün içerisinde hesabınıza / kartınıza yansır.
 • Depozito iadeleri yukarıda açıklanan ödeme yöntemlerindeki iade koşulları ile aynıdır.