HAKKIMIZDA

KONSOLMATİK oyun tutkunları ve konsol oyunları ile eğlenmek isteyen herkesin, satın almak yerine kiralama yöntemi ile eğlenmelerine imkan veren, %100 Yerli Sermaye ile 2019 yılında kurulmuş Türkiye’nin En Geniş Ağına Sahip İlk ve Tek Kurumsal Oyun Konsolları Kiralama Platformudur.  

Hizmetinize sunulan bu platform, kaliteli profesyönel hizmeti Türkiye’nin her yerinden EN İYİ fiyatlara almanızı sağlamakla beraber, kiralama süreçlerindeKİ SÜREKLİ OLARAK tekrarlanan BİLGİ VE BELGE TRAFİĞİNİ ORTADAN KALDIRARAK, KVKK (KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KANUNU) KAPSAMINDA BİLGİ VE BELGELERİNİZİ size özel hesabınızDA GÜVENLE SAKLAMAKTADIR.

aldığınız hizmetin profesyönel kalite, sevk VE idare yönetimi İLE BİRLİKTE, ayrıca kullanıcı haklarınızı korumak için de gerekli idari süreçlerİ yöneten tek sistemdir.

TEK HESAPLA, TEK TIKLA, TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN HIZLI VE GÜVENLİ İŞLEM

GİRİŞİMCİ ADIMLAR VE YENİLİKLERLE SEKTÖRE LİDERLİK VE ÖNCÜLÜK GETİREN FİRMAMIZ, TÜM DÜNYADA KULLANILAN SON TEKNOLOJİLER İLE BİRLİKTE YENİ TEKNOLOJİLER GELİŞTİREREK OYUN KONSOLU KİRALAMA SEKTÖRÜNE İLKLER VE YENİLİKLER KATMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.